Wtorek, 18 grudnia 2018
Jesteś tutaj: StartAktualnościAktualności

Zmiana miejsca pracy szkoły

Informujemy, że od dnia 01.09.2017 r. Zespół Szkół w Chróścinie zmienił siedzibę. Wszelkie sprawy można kierować do Zespołu Szkół w Prószkowie ul. Pomologia 11 Prószków pokój 13.

Nr telefonu 77 4640 498, email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Egzaminy poprawkowe 2017

Egzaminy poprawkowe 2017

matematyka    30.08.2017r.    godz. 9:00

historia            30.08.2017r.    godz.9:00

Nabór do Liceum Ogólnokształcącego o kierunku strażackim

Osoby zainteresowane kierunkiem strażackim zapraszamy do Zespołu Szkół im. J. Warszewicza w Prószkowie, w którym odbędzie się nabór do Liceum Ogólnokształcącego z klasą strażacką w roku szkolnym 2017/2018.

www.pomologia.pl

Do zobaczenia w Prószkowie

Nasz stypendysta – Maciek !!!

Stypendium Prezesa Rady Ministrów to nagroda wręczana uczniowi liceum ogólnokształcącego lub technikum, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen. Na Opolszczyźnie jest ich w tym roku 92, a pośród nich reprezentant naszej szkoły, uczeń klasy III liceum o kierunku strażackim Maciej Kulig

 Dnia 24 listopada 2016 r. w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia im. Fryderyka Chopina w Opolu odbyła się wojewódzka uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów, w której Maciek uczestniczył. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością Wicewojewoda Opolski Pani Violetta Porowska, Opolski Kurator Oświaty Pan Michał Siek oraz Opolski Wicekurator Oświaty Pan Leszek Darowski.

Całą galę uświetniły występy uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej oraz Zespołu Szkół Elektrycznych w Opolu. Serdecznie gratulujemy Maćkowi, życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych i osobistych oraz mamy nadzieję, że ta nagroda będzie motywacją do dalszej pracy.

LogowanieGo to top