Wtorek, 18 grudnia 2018
Jesteś tutaj: StartAktualnościAktualności2015.06.16 - III warsztaty ratownicze dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych

2015.06.16 - III warsztaty ratownicze dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych

16 czerwca 2015r. w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu odbyły się III warsztaty ratownicze dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. W warsztatach wzięło udział 200 uczniów z 39 szkół ponadgimnazjalnych z całego województwa. Mieliśmy tam również swoich przedstawicieli: Mateusza Woźniaka (II s), Przemysława Wróbla (II s), Piotra Szabata (III a/g) i Mateusza Wojtynę (III a/g). Opiekę nad drużyną sprawował nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa p. Krystian Iwański. Profesjonalnie przygotowana impreza, podczas której młodzież wysłuchała wykładów, uczestniczyła w pokazach i ćwiczeniach praktycznych z zakresu prawidłowego zachowania się na wypadek różnych zagrożeń dostarczyła przybyłym niezbędnej wiedzy, ale też wielu wrażeń i emocji.

LogowanieGo to top