Wtorek, 18 grudnia 2018
Jesteś tutaj: StartAktualnościAktualnościOLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Zapraszam uczniów do wzięcia udziału w OLIMPIADZIE PRZEDSIĘBIORCZOŚCI.  Konkurs jest nowoczesnym  projektem o społecznym i proprzedsiębiorczym charakterze. Organizowany jest od 2005 r. i ma status jednej z największych olimpiad przedmiotowych w kraju. Do każdej edycji zgłasza się kilkanaście tysięcy młodych ludzi zainteresowanych przedsiębiorczością, zarządzaniem i gospodarką, z ponad 1000 szkół w całej Polsce. Olimpiada to wspólna inicjatywa Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych oraz pięciu największych polskich uczelni ekonomicznych - Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu. Program Olimpiady składa się z bloku stałego i bloku zmiennego. W tym roku pod hasłem "Nowe przewagi konkurencyjne- technologia, informacja, społeczność".

Proszę o zgłaszanie się do 26.10.2015r.

LogowanieGo to top