Wtorek, 18 grudnia 2018
Jesteś tutaj: StartAktualnościAktualności2015.10.09 - Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej

2015.10.09 - Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej

Zaproszeni przez Pana Henryka Lakwę Starostę Opolskiego dyrekcja i nauczyciele Zespołu Szkół w Chróścinie uczestniczyli w piątek 9 października 2015 r. w Powiatowym Dniu Edukacji Narodowej. Spotkanie swoją obecnością uświetnili: Stefan Warzecha – Przewodniczący Rady Powiatu, Monika Wittek – Radna Powiatu Opolskiego, Małgorzata Szeląg – dyrektor Miejskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Opolu, Krzysztof Wysdak - Członek Zarządu Powiatu, Marzena Kazin - Sekretarz Powiatu, Mariola Konachiewicz - Skarbnik Powiatu.

Nagrody dyrektorów wręczyli swoim pracownikom dyrektorzy jednostek oświatowych, a nagrodę Starosty wręczali Henryk Lakwa Starosta Opolski i Leonarda Płoszaj Wicestarosta Opolski. Pani Marta Sobera chcąc okazać wdzięczność osobom zaangażowanym w proces dydaktyczny i wychowawczy, podziękować za ofiarną pracę, za otwieranie przed młodzieżą nowych horyzontów wiedzy, budzenie

zapału i energii do podejmowania twórczych przedsięwzięć wręczyła nagrody Dyrektora Zespołu Szkół w Chróścinie, które otrzymali: Joanna Bias, Jolanta Lachowicz – Rapińska, Agnieszka Kasperska, Agnieszka Stolarz i Grzegorz Kutyła. Starosta Opolski również nagrodził wiele osób, pośród których znalazła się Pani Izabela Lipin wicedyrektor Zespołu Szkół w Chróścinie. Uroczystość uświetnili doskonałym programem artystycznym uczniowie Zespołu Szkół im. Bolesława Chrobrego w Niemodlinie.

LogowanieGo to top