Wtorek, 18 grudnia 2018
Jesteś tutaj: StartAktualnościAktualności2015.10.14 - Święto Edukacji Narodowej w naszej szkole

2015.10.14 - Święto Edukacji Narodowej w naszej szkole

Dzień 14 października obchodzimy każdego roku wyjątkowo. To szczególna data. W tym dniu świętujemy Dzień Edukacji Narodowej, powszechnie nazywany Dniem Nauczyciela. Nie bez powodu, gdyż to właśnie tego dnia mamy okazję obdarować naszych pedagogów kwiatami i złożyć im życzenia, dziękując za ciężką pracę i wysiłek włożony w naszą edukację. Z okazji tego święta odbył się w naszej szkole uroczysty apel przygotowany przez koło teatralne ,,Maska” z udziałem  samorządu uczniowskiego. Imprezę  rozpoczęli  prowadzący całość: Nicola Fietz oraz Dawid Salink. Przypomnieli oni wszystkim  historię KEN  oraz złożyli najserdeczniejsze życzenia PRACOWNIKOM SZKOŁY ,zapraszając  równocześnie na część artystyczną. Składała się ona z trzech części.Pierwsza dotyczyła bohaterów lektur szkolnych. Odpowiednio ucharakteryzowani pojawiali się oni na scenie i wygłaszali krótkie monologi ,zmuszając zebranych do odgadnięcia tytułu książki i nazwiska autora. I tak zobaczyliśmy : Papkina, Zosię, Rolanda, Balladynę, Julię, Alka Dawidowskiego… Na zwycięzców czekały słodkie nagrody oraz gromkie brawa.Puszcza oczkoDruga część przebiegała  pod hasłem :,,Twoja twarz wygląda znajomo”,prezentowała fotografie pracowników szkoły z dzieciństwa. Zadaniem uczniów było odgadnąć ,kto na nich jest. Wszyscy sprawnie poradzili sobie z tym zadaniem, znowu wygrywając  nagrody. To pewnie zasługa tego, że nasi pracownicy w ogóle się nie zmieniają…NiewinnyNiewinnyNiewinnySkecz pt. ,,Biblioteka’’ był ostatnią częścią przygotowanego programu. O tym jak wspaniale zaprezentowali się nasi uczniowie możecie się przekonać oglądając  zdjęcia z przebiegu uroczystości. Po przedstawieniu głos zabrała  Pani Marta Sobera, Dyrektor szkoły,złożyła zgromadzonym serdeczne życzenia w imieniu swoim i przedstawicieli instytucji współpracujących ze szkołą.Impreza przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. A na  jej  zakończenie przedstawiciele samorządu uczniowskiego wręczyli wszystkim pracownikom  szkoły  piękne czerwone róże.

LogowanieGo to top