Wtorek, 18 grudnia 2018
Jesteś tutaj: StartAktualnościAktualnościAkcja "Góra Grosza"

Akcja "Góra Grosza"

Przypominamy, że w listopadzie rozpoczęła się akcja „Góra Grosza". Samorząd uczniowski zachęca więc poszczególne klasy i wszystkich uczniów do większej aktywności i przynoszenia złotych monet.Co roku,na przełomie listopada i grudnia,w szkołach i przedszkolach w całej Polsce odbywa się wielka zbiórka monet-Góra Grosza.Organizatorem przedsięwzięcia jest Towarzystwo Nasz Dom.Celem,na który zbierane są te drobne monety ,jest pomoc dzieciom,które wychowują się poza swoją rodziną-w domach dziecka czy rodzinach zastępczych.Akcja udowadnia,że każdy grosz jest ważny ,jeśli działamy solidarnie.Dlatego przedsięwzięciu przyświeca hasło: Jeden grosz znaczy niewiele,ale Góra Grosza jest największa na świecie". Czekamy na wasze wsparcie i pomoc do 20 grudnia 2015 roku, wtedy rozpoczniemy wielkie liczenie....Złotousty

LogowanieGo to top