Wtorek, 18 grudnia 2018
Jesteś tutaj: StartAktualnościAktualności22 grudnia 2015 r. - Jasełka

22 grudnia 2015 r. - Jasełka

Tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowywane przez uczniów należących do koła teatralnego ,,Maska”.  Nie inaczej było w tym roku: 22 grudnia 2015 r. o godzinie 11.00 w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej zebrali się wszyscy pracownicy szkoły oraz młodzież. Uczniowie-aktorzy przedstawili sztukę wigilijną w wersji współczesnej. Natomiast piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. O dobrą zabawę i miłe doznania słuchowe zadbali Filip Hajtałowicz i Maciej Kulig. Wszyscy po raz kolejny mogli przeżyć historię Marii i Józefa szukających miejsca do schronienia na noc, którzy po bezowocnych poszukiwaniach zrozumieli ,że nie ma dla nich miejsca w życiu współczesnego człowieka .Aby nie wypuścić zgromadzonych w zadumie i wywołać uśmiech na ich twarzach przedstawiono skecz pt.,,Lotnisko”. Agata Kasiuba, Krzysztof Napieracz i Maciej Kulig rozbawili wszystkich do łez… Po przedstawieniu Pani Dyrektor -Marta Sobera -złożyła wszystkim obecnym świąteczne życzenia. Później odbyły się wigilie klasowe. Składaniu życzeń i śpiewaniu kolęd, które słychać było na korytarzach, nie było końca ... i w tym świątecznym nastroju pożegnaliśmy się aż do Nowego Roku. Spoko

LogowanieGo to top