Wtorek, 18 grudnia 2018
Jesteś tutaj: StartAktualnościAktualnościStudniówka 2016

Studniówka 2016

Studniówka to jedno z ważniejszych wydarzeń dla uczniów. Czekamy na nią przez trzy albo cztery lata i chcemy się pokazać z jak najlepszej strony. W tym roku nasza studniówka odbyła się 29 stycznia 2016 r.
w „Domu weselnym Kana” we Wrzoskach. Zanim nastąpił ten ważny dla nas wieczór były próby poloneza, ustalanie menu, strojenie sali, nie wspominając o sukniach i garniturach, które musieliśmy zakupić na tę okazję. Zamieszania było dużo, ale sam wieczór okazał się dla nas uczniów i nauczycieli  magiczny i niepowtarzalny. Taka impreza zdarza się w życiu tylko jeden raz. Bal rozpoczął się przemówieniem pani dyrektor - Marty Sobera, następnie głos zabrali uczniowie: Ewelina Muszak i Mateusz Woźniak. Zatańczyliśmy wspaniałego poloneza, a potem była już tylko zabawa do białego rana. A po feriach, gdy wszyscy razem spotkaliśmy się w szkole niecierpliwie oczekiwaliśmy na zdjęcia. I teraz już są !!!!!!!!!!!!!!!!. Zapraszamy do oglądania i przeżywania z nami jeszcze raz tego bardzo ważnego wydarzenia (kliknij aby przejść do galerii).

LogowanieGo to top