Wtorek, 18 grudnia 2018
Jesteś tutaj: StartAktualnościAktualnościFinał powiatu w piłce halowej

Finał powiatu w piłce halowej

26 stycznia 2016 r. w Dobrzeniu Wielkim odbył się finał powiatu w halowej piłce nożnej chłopców. Rywalizowało pięć szkół: Zespół Szkół w Chróścinie, Zespół Szkół w Tułowicach, Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim, Zespół Szkół w Niemodlinie oraz Zespół Szkół w Prószkowie. Pierwsze miejsce zajęła reprezentacja Zespołu Szkół w Prószkowie, drugie Zespołu Szkół w Dobrzeniu Wielkim. Uczniowie naszej szkoły zajęli trzecie miejsce, wygrywając dwa spotkania oraz ponosząc dwie porażki. Naszą szkołę reprezentowali: Hyla Dawid, Augustyniak Jakub, Hryniewicz Damian, Salink Dawid, Andruszewski Kamil, Szkliniarz Fabian, Ślęzak Grzegorz, Woźniak Mateusz oraz Sluga Adrian.

LogowanieGo to top