Wtorek, 18 grudnia 2018
Jesteś tutaj: StartAktualnościAktualnościFinał wojewódzki w tenisa stołowego nie dla nas

Finał wojewódzki w tenisa stołowego nie dla nas

3 marca 2016 r. w Opolu odbył się półfinał wojewódzki tenisa stołowego, który grano systemem „brazylijskim” co oznaczało, że dwie porażki poniesione przez zawodnika skreślały go z dalszej rywalizacji. W grach pojedynczych naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów: Kacper Chruścicki, Dawid Lewandowski oraz Dawid Hyla. Najlepszy wynik osiągnął Kacper Chruścicki, który wygrał dwa pierwsze swoje mecze, następnie poniósł dwie porażki i pożegnał się z turniejem, został ostatecznie sklasyfikowany na 10 miejscu. Dawid Lewandowski oraz Dawid Hyla nie wygrali żadnego ze swoich spotkań. Para Dawid Lewandowski, Kacper Chruścicki rywalizowała także w grze podwójnej zajmując 4 miejsce.

LogowanieGo to top