Wtorek, 19 lutego 2019
Jesteś tutaj: StartAktualnościAktualnościPowiatowy Dzień Edukacji Narodowej 2016

Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej 2016

W poniedziałek 17 października 2016 r. nauczyciele Zespołu Szkół w Chróścinie uczestniczyli w Powiatowym Dniu Edukacji Narodowej, który tym razem odbył się w ozimskim Domu Kultury. Spotkanie swoją obecnością uświetnili: Leonarda Płoszaj- wicestarosta opolski, Jan Labus - burmistrz Ozimka, Marzena Kazin - sekretarz powiatu, Mariola Konachiewicz - skarbnik powiatu, Zofia Kotońska - radna powiatu opolskiego, Irena Szott - naczelnik wydziału oświaty oraz pracownicy Starostwa Powiatowego w Opolu. 

Pani Marta Sobera w podziękowaniu za zaangażowanie w proces dydaktyczny i wychowawczy, ofiarną pracę, budzenie w młodzieży zapału i energii do podejmowania nowych przedsięwzięć wręczyła nagrody Dyrektora Zespołu Szkół w Chróścinie, które otrzymali: Jolanta Lachowicz – Rapińska, Maria Liskowicz, Dorota Sękowska, Anna Zacharzewska, Izabela Lipin. Wicestarosta Opolski również nagrodził wiele osób, pośród których znalazła się Pani Marta Sobera dyrektor Zespołu Szkół w Chróścinie. Uroczystość  uświetnił wykład Janusza Berdzika - konsultanta Miejskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Opolu "Jak przetrwać w szkole i nie zwariować", a także występy wychowanek sekcji wokalnej i tanecznej Domu Kultury w Ozimku.

LogowanieGo to top