Jesteś tutaj: StartAktualnościAktualnościNasz stypendysta – Maciek !!!

Nasz stypendysta – Maciek !!!

Stypendium Prezesa Rady Ministrów to nagroda wręczana uczniowi liceum ogólnokształcącego lub technikum, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen. Na Opolszczyźnie jest ich w tym roku 92, a pośród nich reprezentant naszej szkoły, uczeń klasy III liceum o kierunku strażackim Maciej Kulig

Dnia 24 listopada 2016 r. w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia im. Fryderyka Chopina w Opolu odbyła się wojewódzka uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów, w której Maciek uczestniczył. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością Wicewojewoda Opolski Pani Violetta Porowska, Opolski Kurator Oświaty Pan Michał Siek oraz Opolski Wicekurator Oświaty Pan Leszek Darowski.

Całą galę uświetniły występy uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej oraz Zespołu Szkół Elektrycznych w Opolu. Serdecznie gratulujemy Maćkowi, życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych i osobistych oraz mamy nadzieję, że ta nagroda będzie motywacją do dalszej pracy.