Jesteś tutaj: StartSukcesy naszych uczniów

Mateusz i Michał dumą naszej szkoły!

21 października 2015 r. w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia im. Fryderyka Chopina w Opolu odbyła się wojewódzka uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Ministra Edukacji Narodowej i Prezesa Rady Ministrów. Ryszard Wilczyński - Wojewoda Opolski oraz Halina Bilik - Opolski Kurator Oświaty wręczyli dyplomy 100 wyróżnionym stypendystom z naszego województwa. Zespół Szkół w Chróścinie reprezentowało dwóch uczniów, już po raz drugi Mateusz Woźniak uczeń klasy III liceum oraz Michał Schmolke uczeń klasy III technikum. W uroczystości uczestniczyli ponadto przedstawiciele władz samorządowych, kościelnych, organów prowadzących szkoły, dyrektorzy szkół, nauczyciele, rodzice. Serdecznie gratulujemy naszym najlepszym uczniom, życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych i osobistych oraz mamy nadzieję, że ta nagroda będzie motywacją do dalszej pracy.

2015.05.29 - Parkowy Bieg na Orientację o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Tułowice

Kolejnym sukcesem zakończył się udział uczniów z II klasy strażackiej LO, którzy w zorganizowanym dnia 29.05.2015 r. w Tułowicach - Parkowym Biegu na Orientację o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Tułowice

zajęli drużynowo I miejsce, natomiast indywidualnie Mateusz Korzeniowski

zajął III miejsce, a Michał Kwiatkowski V miejsce.

Serdecznie gratulujemy chłopakom

2015.05.15 - sukces naszego Przemka Marenina

Dużym sukcesem zakończył się udział uczniów klasy strażackiej z naszej szkoły w zorganizowanych dnia 15.05.2015 r. w Tułowicach III - Mistrzostwach Śląska Szkół Średnich o Profilu Wojskowym.
W kategorii - sprawnościowy tor przeszkód Przemysław Marenin zdobył srebrny medal.

Przemek - serdecznie gratulujemy

2015.04.10 - Dawid Kurda finalistą VII. Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie