Wtorek, 18 grudnia 2018
Jesteś tutaj: StartSukcesy naszych uczniówMateusz i Michał dumą naszej szkoły!

Mateusz i Michał dumą naszej szkoły!

21 października 2015 r. w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia im. Fryderyka Chopina w Opolu odbyła się wojewódzka uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Ministra Edukacji Narodowej i Prezesa Rady Ministrów. Ryszard Wilczyński - Wojewoda Opolski oraz Halina Bilik - Opolski Kurator Oświaty wręczyli dyplomy 100 wyróżnionym stypendystom z naszego województwa. Zespół Szkół w Chróścinie reprezentowało dwóch uczniów, już po raz drugi Mateusz Woźniak uczeń klasy III liceum oraz Michał Schmolke uczeń klasy III technikum. W uroczystości uczestniczyli ponadto przedstawiciele władz samorządowych, kościelnych, organów prowadzących szkoły, dyrektorzy szkół, nauczyciele, rodzice. Serdecznie gratulujemy naszym najlepszym uczniom, życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych i osobistych oraz mamy nadzieję, że ta nagroda będzie motywacją do dalszej pracy.

Go to top