Wtorek, 18 grudnia 2018
Jesteś tutaj: StartWycieczki2015.06.29 - obóz z preorientacji zawodowej klas strażackich

2015.06.29 - obóz z preorientacji zawodowej klas strażackich

W dniach od 29.06 do 03.07.2015 r. po raz kolejny w obiektach Zespołu Szkół w Prószkowie odbyła się wycieczka  z preorientacji zawodowej, w której uczestniczyły klasy II s  i III s Zespołu Szkół w Chróścinie. Głównym organizatorem była Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Chróścinie – Marta Sobera oraz Komendant Główny Miejskiej Straży Pożarnej w Opolu.

Podczas pobytu uczniowie klasy drugiej mogli nauczyć się obsługi profesjonalnego sprzętu ratownictwa drogowego oraz sprzętu gaśniczego, natomiast uczniowie klasy trzeciej uczestniczyli w kursie Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Wolny czas młodzież spędzała grając m.in. w piłkę nożną, piłkę siatkową czy tenis stołowy. Wycieczkę można uznać za udaną, ponieważ wszystkie zaplanowane cele i założenia zostały zrealizowane.

Go to top